سئوی موثر و ماندگار بیشتر از اینکه یک کار خیلی خارق العاده باشد یک روند و طرح همیشگی و پیوسته است. حتما شما با سایت هایی  که سئو انجام می دهند آشنا هستید و در سطح اینترنت و شرکت های حقیقی، زیاد مشاهده نمودید اما این را نیز باید بدانید که با یکبار سئو انجام دادن یا یکبار به صفحه اول گوگل آمدن، همیشه آن رتبه حفظ نخواهد شد و کم کم رتبه شما کاهش می یابد و در کلمات کلیدی که در صفحه اول گوگل بودید دیگر حالا در صفحه اول گوگل نیستید!؟

سئوی ماندگار با انجام فرایندها و روش های مختلف، رتبه و بازدید شما را حفظ می کند و بر اساس رصد رقبای شما، ویژگیهای سایت شما و موارد دیگر برنامه ریزی ماندگاری می کند.

 

سئوی موثر و ماندگار

 

تیم وب محتوا با تولید محتوای تالیفی و بدون کپی برداری و با رعایت اصول سئو، سعی می کند رتبه سایت شما را حفظ و بالاتر ببرد. حتما می دانید که گوگل از سایت هایی که خودشان مطلب تولید می کنند بیشتر خوشش می آید و بیشتر خزنده های گوگل به این سایت ها سر میزند و بیشتر و سریعتر صفحات این سایت ها را ایندکس می کند که همین یک عامل کافیست که سایت شما رتبه اش افزایش یابد و بازدید آن نیز بالاتر رود.

تولید محتوای تالیفی می تواند کلمات کلیدی سایت شما را افزایش و درصد این کلمات را در سایت شما بیشتر نماید تا ورودی به سایت شما از گوگل افزایش یابد.